Погледнете ја Наоми и модните трендови за списанието ID

Супермоделот Наоми Кемпбел позираше за насловната страница на ID.

Фотограф на фотосесијата е Паоло Роверси, а Наоми е облечена во јакна од Муглер и топ од Сен Лоран.

Погледнете ја фотосесијата и модните трендови.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...