Погледнете кој е омилениот тренд за оваа пролет!

Кога ќе ве прашаат дали го знаете омилениот тренд меѓу жените за оваа пролет, веднаш кажете им дека тоа се дезенираните хулахопки! Со нив вашиот аутфит ќе биде навистина впечатлив, а вие ќе се чувствувате модно и тренди.

Ви претставуваме 7 модни трендови од Penti хулахопките кои се фантастичи за сите девојки и жени кои сакаат да бидат вистински модни трендсетерки оваа пролет.

Бр. 1 – Колорини детали за смели аутфити

Бр. 2 – Едноставни анимал принтови за трендовски изглед

Бр. 3 – Изглед на спортски чорапи за урбани девојки и жени

Бр. 4 – Слатки детали за вљубени романтичарки

Бр. 5 – Изглед на високи чорапи за модни следбенички

Бр. 6 – Тул мрежа за вистински тренд алерт комбинации

Бр. 7 – Принт со панделки и сензуални детали

Овие хулахопки и многу други можете да ги најдете во продавнциите на Сара Фешн, Сара Фешн Премиум, Пенти и Ред Стар низ целата држава.

 

 

 

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...