Погледнете што ни носи Mango за ова лето (ВИДЕО)

Шпанската модна марка Mango веќе не подготви за модерно лето со новата колекција презентирана преку кампањата High Summer 2018.

Фотосесијата и видеото се снимени во Мајорка, Шпанија, а пред објективот позираат четири заводливи убавици.

За летната сезона Манго нуди и костими за капење, а секако и лесни фустанчиња, пријатни за носење блузи, кошули, панталони…, со трендовски дизајни. Тука се и модните додатоци, особено шапките и плетените чанти, кои ќе ја разубават секоја модна комбинација.

Во видеото погледнете што ни носи Манго за ова лето.

x

Check Also

Листа на желби: Црното плишано сако од MANGO и синото сако од GUESS

Почнавте ли да размислувате со што ќе се подновите за празничната, декемвриска ...