Поп-ѕвездата Аријана Гранде има ново , моментално мистериозно, момче

Пејачката била овековечена од „ТМЗ“ додека страсно се бакнувала со непознато (за јавноста) момче во Лос Анџелес, во едно кафуле.

Изгледа дека е повторно вљубена, а гласините стануваат прегласни – дали ова е нејзиното ново момче?

 

 

 

 

x

Check Also

Гвинет Палтроу на летот за Париз со маска за заштита од коронавирус: „Веќе го живеев овој филм“

Селфито на холивудската ѕвезда и деловна жена, Гвинет Палтроу, предизвика лавина коментари. ...