Попусти до 50 отсто во ORIGINAL MARINES – најфраерската модна марка за деца

И зимата може да биде исполнета со незаборавни авантури, доколку  одберете соодветна облека за вашите деца.

Посетете ги брендираните продавници ORIGINAL MARINES  во  Скопје Сити Мол (втори кат) и во Капитол Мол (трети кат, во состав на продавницата „Крш“) и искористете го попустот до 50% на актуелната колекција – есен/зима.

Сите модни парчиња за момченца и девојченца го носат италијанскиот шмек, а секоја модна комбинации гаранираа трендовски изглед без разлика дали ќе одберете елегантна гардероба или „кежуал“.

x

Check Also

Ви носиме убава вест – во продавниците КРШ пристигна нова линија производи со Lego теми: Lego Dots. 

Ги сакате Lego играчките? Ех, кој не ги сака! Таман кога помисливте дека ...