Поранешниот топ модел Тајра Бенкс ужива во килограмите

Некогаш со совршено тело, денес 40-годишната Тајра Бенкс нема ништо против нагласените облини.

tajra 1

Поранешниот ангел на Викторија сикрет Тајра Бенкс не е загрижена што не е повеќе во топ форма.

tajra 3

Неодамна изјави дека не верува во диетите, но и дека повеќе си го сака телото кога е со облини. Новите фотографии покажуваат дека навистина го мисли тоа.

Тајра во деновите на модната кариера

Тајра во деновите на модната кариера

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...