„Позирам за мојот сопруг“ – разголени фотографии на Емили Ратајковски

‘Posing for my husband,’ напиша глумицата и модел Емили Ратајковски на својот Твитер и Инстаграм профил, позирајќи во разголено издание од медениот месец.

Ратајковски со сопругот го минуваат медениот месец во луксузниот Amangiri Resort во Јута- хотел со пет ѕвездички каде ноќевање чини 8 илјади долари.

Бракот на Емили и Себастијан беше вистинско изненадување за нејзините 16.6 милиони следбеници на социјалните мрежи.

x

Check Also

Топ моделот Кејт Аптон се породи, бебето се вика Женевиев

Топ моделот Кејт Аптон, позната по своите раскошни облини и миленичка на ...