„Позлатената“ Шарлиз Терон блешти во новата реклама на J’adore

Актерката Шарлиз Терон блеска како да е позлатена во новата рекламна кампања на парфемот J’adore на Диор.

shar

Шарлиз е заштитно лице на овој парфем веќе 12 години. Кампањата „J’adore- Апсолутна женственост“ е осмислена од комерцијалниот директор на Диор, Жан Баптист Мондино кој вели – „тоа што сакавме да го прикажеме со оваа реклама е дека миризбите влијаат на нашите емоции“.

shar2

„Водата, Земјата, сонцето и јас…ние сме златни“, вели глумицата во рекламниот спот.

x

Check Also

Совети за совршена шминка според формата на очите

Не постои универзален начин на шминкање, особено кога станува збор за очи. ...