Практично и фенси: Прво самогреачко беби шишенце – YOOMI

Нема повеќе погодување и проверки дали млекото е со иделана температура, а и нема повеќе збрки во ноќта, доколку при рака го имате YOOMI.

Yoomi 2

YOOMI е напреден систем за хранење што ви овозможува секогаш и секаде да ја стоплите храната.

Премиум шишето, заедно со цуцлата со шест вентили кои ја редуцираат појавата на грчеви, се дизајнирани во компактно стилско пакување.

Yoomi 1

Со едно притискање на копчето, YOOMI го загрева млекото за бебето на природна температура од 32-34 степени за само 60 секунди, правејќи го хранењето едноставно без разлика дали сте дома или надвор на прошетка. YOOMI е лесен за носење (го собира и во мала чанта), подеднакво лесно се чисти исто како што е лесен за употреба. Може да се употребува со или без греачот.

Побарајте го вашето пријателче YOOMI во најблиската продавнициа Крш:

Крш тц Рамстор, Крш ГТЦ сутерен, Крш тц Зебра, Крш Скопје сити мол, Крш Капитол мол, Крш Сума Куманово и Крш Ситицентар Гостивар.  

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...