Празничен излог за девојчиња: FROZEN, подароци од нашите бајки и соништа!

Од креативни сетови до куклички, девојченцата сега имаат уште една причина за голема насмевка – дизниевата линија Frozen која е достапна и во нашите продавници. А вам, драги родители, ви останува полесната работа, без волшебно стапче да им ја исполните празничната желба на малите принцези.

frozen 6

Постоел или не постоел Дедо Мраз, верувале во него или не, што е тоа воопшто важно, постојат приказните! И никогаш не биле толку „живи“ како денес, оживејани во новата линија на Дизни наменета за девојчиња. Најпосле, не мора баш секогаш Дедо Мраз да биде единствениот заслужен за подароците под новогодишната елка, нели?

frozen 9

frozen 7

Посетете ја најблиската продавница на Крш во Скопје сити мол, тц Рамстор, ГТЦ (сутерен), тц Зебра, Капитол мол, тц Сума Куманово и Ситицентар Гостивар, и побарајте ја линијата Frozen.

frozen 5

frozen 1

frozen 2

 

x

Check Also

Есенска тексас колекција од Zara (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Моделот Грејс Хартзел ни ја претставува во новиот едиторијал есенската тексас колекција ...