Празнична магија: Купувајте во Original Marines и добијте подарок!

Брендираната продавница за детска облека Original Marines ни ги развеселува празниците со подароци.

ng4

За секои потрошени 3.800 денари – добивате подарок друштвена игра.

dr2

Направете од празничниот шопинг вистинско задоволство за целото семејство. Дотерајте ги вашите најмили во Original Marines во Скопје Сити мол, а по шопингот продолжете ја дружбата со заедничка семејна игра.

dr

x

Check Also

Original Marines со есенска колекција и преслатки модели

Есента е на прагот, па време е да размислуваме за подновување на ...