Bratzillaz со 50 отсто попуст

Празнични попусти до 50 отсто во продавниците „Крш“

Шопинг-треската продолжува во продавниците „Крш“, најснабдените продавници со брендирани играчки, друштвени игри и бебешка опрема. Искористете ги попустите за паметен шопинг и израдувајте ги вашите најмили.

20 отсто попусти има на Yoomi системот за хранење на бебиња и 20 отсто попуст има на Twistshake. Повеќе за предностите на  Yoomi прочитајте – ТУКА.

Yoomi

Yoomi

Twist-shake

Twistshake

30 отсто попуст има на производите Minions, Gormiti, Kazooloo и Maya.

 

Minions

Minions

Gormiti

Gormiti

Kazooloo

Kazooloo

Maya

Maya

40 отсто попуст има на бебето кое зборува.

kbebe-pricalica

50 отсто попусти има на Baby born, Bratz и Bratzillaz.

 Baby born

Baby born

Bratz

Bratz

Дел од производите на LEGO достапни се со попусти од 20, 30 и 50 отсто.

Lego

Lego

Посетете ја најблиската продавница Крш –Крш бебе Веро центар, Крш тц Рамстор, Крш ГТЦ сутерен, Крш тц Зебра, Крш Скопје сити мол, Крш Капитол мол, Крш Веро центар, Крш Сума Куманово Крш Ситицентар Гостивар и Крш Remall во Тетово. 

x

Check Also

На божиќен шопинг во Carter`s & OshKosh! со намалени цени

Постои причина зошто Carter’s е водечки бренд број 1 во светот. Квалитетната ...