Пред-пролетна колекција на ZARA

За оние кои се уште ги планираат годишните одмори и за оние кои уживаат во последниот летен месец, Зара нуди модни парчиња во шик стил соодветни и за деновите под сонцето, но и за меѓусезоната.Здолништа, сатенски маички, лежерни панталони, широки блузички, кошула фустани…за сечиј вкус, за целосно модно уживање на градскиот асфалт, како и на песокот. Од палетата на бои доминираат сината, белата и пурпурната.

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...