Прекрасна нова колекција на чевли од Aquazzura, овојпат инспирирана од ѕидни тапети

Популарната марка за чевли Aquazzura во соработка со луксузниот home decor бренд De Gourney лансираа капсулна колекција на чевли. Станува збор за пет стилови на чевли со тропски принт, инспириран од популарните луксузни тапети.

Сцени од пеперутки, мајмунчиња, зеленило и цветови блескаат од новите Aquazzura чевли.

 

Во кампањата на колекцијата ангажирана е американската манекенка Аризон Мјуз. Во продолжение погледнете ги моделите од новата колекција.

 

x

Check Also

Хари и Меган и кралското семејство завршија во сатиричен цртан филм

Принцот Хари, Меган Маркл и целото кралско семејство се најдоа во нова ...