Прекрасните бои на Мисони: Кристи Тарлингтон и елеганцијата на пролет/лето 2014

Италијанската модна куќа Мисони препознатлива по плетените модели во кои доминираат боите додаде дополнителна нитка на елеганција благодарение на изборот – Кристи Тарлингтон за заштитно лице.

kristi 9

Американската манекенка Кристи Тарлингтон, која во јануари ќе го прослави 45-от роденден, ја доби главната улога во новата кампања на Мисони за колекцијата пролет/лето 2014 година.

kristi 8

Ви претставуваме дел од трендовите на Мисони за потоплите денови.

kristi 7

kristi 5

kristi 4

kristi 3

kristi 2

kristi 1

kristi 10

x

Check Also

Моника Белучи стана русокоса, инспирирајте се од нејзината нова фризура

Италијанската сексапилна глумица Моника Белучи го промени стилот – стана русокоса. Промената ...