Преслатки и удобни шпихозни во новата колекција од Carter`s

Carter`s ни нуди широк избор на шпихозни за дечиња на возраст од 0 до 9 месеци.

Погледнете дел од понудата во фотогалеријата.

Достапни се во продажба во продавниците Carter`s – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...