Преслатки сетови од Carter`s по супер-прифатливи цени

Голем избор на сетови од популарната модна марка за деца Carter`s сега може да ги купите по намалени цени.

Во продолжение ви претставуваме само дел од понудата:

 

 

Сетовите се достапни во продажба во брендираните продавници Carter`s – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

 

x

Check Also

Нова колекција во Original Marines, нема изненадувања – најдобри се!

Во продавниците на Original Marines пристигна новата колекција. Претпоставувате веќе? Најдобри се. ...