Претпразнични попусти во Алшар од 20 отсто

Креациите на модната дизајнерка Силвија Михајловска може да ги купите со 20 отсто попуст во Алшар Модно Ателје.

si 7

Попустите кои се веќе во тек, пред велигденските празници, важат за сите модели, вклучувајќи ги и оние од новата колекција претставена на Моден викенд Скопје.

Модните парчиња може да ги најдете во Алшар Модно Ателје на улица Ленинова (меѓу кафулето „Бастион“ и „Деус“).

x

Check Also

ДЕНОВИ НА ВИНО И ЉУБОВ ОД 12 до 14 ФЕВРУАРИ ВО РАМСТОР МОЛ

Од 12 до 14 февруари во Рамстор Мол ќе се одржат Денови ...