Пристигна летната колекција во Carter’s: Џиџани модели за најмилите

Маички во живи бои, фустанчиња во пастелни нијанси, кратки панталончиња со цветен принт, различни тексас комбинации, лесни јакнички…, летната колекција на Carter’s нуди широк избор на дизајнерска облека за најмилите.

kart 99

Ви претставуваме само неколку модели од новата колекција и секако, ве очекуваме во во продавниците Carter’s во  Скопје сити мол, Капитол мол и ТЦ Веро Центар.

kart 7

kart 1

kart 9

kart 3

kart 8

kart 4

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...