Пристигна новата колекција на Carter`s & OshKosh

Колекцијата дизајнирана за сезоната пролет/лето 2020 година е веќе во продажба во продавниците!

Светски познатиот бренд Carter`s & OshKosh во кој мајките имаат доверба со генерации и овојпат ни донесе модни парчиња за најмалите дизајнирани со посебно внимание.

Квалитетна ткаенина, прекрасни дизајни и преубави детали, тоа се одликите на Carter`s & OshKosh.

Погледнете само дел од новите моделчиња:

 

 

Производите може да ги најдете во  Carter`s & Oshkosh.

Скопје сити мол – 2 ри кат;
Vero center – приземје;
Градски Трговски Центар сутерен во состав на Крш за играчки;
Саpitol maal & residence – 3 ти кат во состав со Крш за играчки.

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...