Пристигна новата колекција за пролет/лето 2020 во Carter`s

Модната марка Carter`s ни ја донесе пролетта. Новата колекција за сезоната пролет/лето 2020 е веќе во продажба.

Како и вообичаено, колекцијата изобилува со модни парчиња со прекрасен дизајн и висок квалитет.

Посетете ги продавниците Carter`s и уживајте во шопингот.

Skopje City Mall (2 ри кат)
Vero Center приземје
Capitol Mall & Residence (3ти кат во состав на КРШ за играчки и бебешка опрема)
Градски Трговски Центар – Скопје (сутерен во состав на КРШ за играчки и бебешка опрема)

x

Check Also

TIME AFTER SUNSET, поглед на пролетната колекција на MASSIMO DUTTI

Малгосија Бела е лице во новата кампања на шпанската модна марка Масимо ...