Пролет со women’secret

Пролетта 2015 во women’secret носи колекција полна со контраст и сензуалност.

WS191114-9-1020

Класиците се враќаат во комбинации од пастелни и флуоресцентни бои како и градници без полнење во логопринтови и дезени во риги.

WS191114-2-0181

Овој концепт секако ветува незаборавна сезона во која жените повторно ќе се чувствуваат убаво, удобно и секси.

Уживајте во галеријата.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...