Пролетна колекција на Викторија Сикрет, има модели и за полнички девојки

Новата сезона започнува сега со пролетната кампања на Викторија Сикрет.

Брендот за долна облека ги ангажираше моделите Тејлор Хил, Јасмин Тукс, Девин Гарсија и Сара Сампајо за фотосесија во која доминира сонцето. Фотографирани од Зои Гросман, моделките пренесуваат релаксирачки вибрации за одмор, а фотографиите с снимени на отворено.

Цветните везови, акцентот на тантелата и на животински принтови ни најавуваат свежа пролет.

„По долгата, студена зима, новата сезона на Victoria’s Secret носи нова перспектива“, наведуваат од компанијата за пролетната колекција.

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...