Пролетни парчиња од BERSHKA во маслинесто-зелена нијанса

Пролетта е пред нас, па време е да погледнеме какви ќе бидат модните трендови за сезоната. Еден од модните трендови е секако маслинесто-зелената боја.

Значи, ќе ја носиме оваа боја во различни „кежаул“ варијанти. А BERSHKA во пролетната колекција ни нуди голем избор на модни парчиња во маслинеста нијанса, од јакни до панталони и комбинезонки.

Цените се пристапни, а моделите ги задоволуваат најразличните вкусови.

Во фотогалеријата, пронајдете ја вашата модна инспирација.

x

Check Also

Папаз во Сараево пречекан со голем аплауз за модната ревија од лимитираната колекција Три

Македонскиот моден дизајнер Папаз предизвика големо внимание во Сараево со неговата луксузна ...