Промотивна цена на најдобрите масажи во градов – во „Мис Ен“

Добра вест за љубителите на масажи и за сите оние кои се грижат за своето здравје, тело и убавина – во најдоброто студио во Скопје, лоцирано на улица Петар Поп Арсов број 16 (позади Универзална) стартуваа попустите. Сега совршена масажа може да добиете по промотивна цена од 800 денари!

Одберете си ја својата масажа за убав старт на есента – ароматична, рилекс, медицинска, спортска…, од високо професионален тим и со употреба на врвна козметика.

Промотивните цени ќе важат до 31-ви октомври.

Се гледаме во „Мис Ен“.

x

Check Also

Емили Ратајковски се придружи на Клубот Kerastase!

27 годишната манекенка беше домаќинка на настанот во Холивуд, организиран од марката ...