Mаици од брендовите на FASHION GROUP со 15 отсто попуст: Промоцијата е само за онлајн продажба!

Од денес, 29ти мај до 5ти јуни, од модните марки на FASHION GROUP ќе имате можност да купите трендовски маици со попуст од 15 отсто! Попустот важи само за онлајн продажба.

Промоцијата важи за сите модни брендови на FASHION GROUP, кои се, всушност, и лидери на модниот пазар во Македонија.

Голем избор на маици најдовме во колекциите пролет/лето на Mango, Springfield, Desigual, Diesel, women secret…

Во продолжение, погледнете само некои од нашите фаворити, а вие одберете си го вашиот и не заборавајте – нарачајте го онлајн!

маица Diesel, повеќе за оваа маица погледнете – ТУКА.

маица Springfield, повеќе за оваа маица погледенете – ТУКА.

маица Sprinfield, повеќе за оваа маица погледнете ТУКА

маица Diesel, повеќе за оваа маица погледнете – ТУКА.

маица Desigual, повеќе за оваа маица погледнете – ТУКА.

 

маица Desigual, повеќе за оваа маица погледнете – ТУКА.

маица women secret, повеќе за оваа маица погледнете – ТУКА.

маица Mango, повеќе за оваа маица погледнете ТУКА

маица Springfield, повеќе за оваа маица – ТУКА.

маица Springfield, повеќе за оваа маица погледнете – ТУКА

маица Mango, повеќе за оваа маица погледнете – ТУКА

маица Mango, повеќе за оваа маица погледнете – ТУКА.

маица Springfield, повеќе за оваа маица погледнете –ТУКА

маица Sprinfield, повеќе за оваа маица погледнете – ТУКА.

x

Check Also

Коронавирусот ја уништи продажбата на луксузни производи ширум светот, Burberry објави пад од дури 80 отсто!

Еден од култните британски брендови “Burberry”, зад себе има катастрофална недела во која ...