Провокативна фотосесија на Ирина Шаик и Адријана Лима за Вог

По разделбата со холивудскиот глумец Бредли Купер, популарната манекенка Ирина Шаик има полни раце работа. Во последните две-три недели убавата Русинка на својот Инстаграм профил објави повеќе фотографии од тоа што го работи, а поддршка доби од фановите кои се неколку милиони.

А последната вест е дека успешната манекенка заедно со колешката Адријана Лима позирале заедно за Вог.

За потребите на фотосесијата која има за цел да рекламира долна облека, двете убавици се облечени провокативно – во црни корсети, градници, чорапи, боди…

x

Check Also

Валентина Сампајо ја пишува историјата со Sports Illustrated

Валентина Сампајо од модната агенција Џој Менаџмент, која е првиот трансродов модел ...