Проѕирните чанти се есенски хит, ги има во ZARA

Во морето на есенски новитети од новите колекции на популарните модни марки, се издвојуваат чантите од винил, односно проѕирните чанти.

зара, есен 2018

Повеќе модели од различни чанти од винил, во различна големина, најдовме во есенската колекција на модната марка Зара. Уште пошармантни овие чанти ги прави внатрешната чантичка која е во силна нијанса или пак, со кариран или животински принт, а и самите чанти се украсени, на пример, со нитни.

Ѕирнете во галеријата за да откриете моделите од Зара.

x

Check Also

Десет причини зошто идните студенти треба својот кариерен пат да го започнат со упис на УКИМ  

Изборот на универзитетот при продолжување на образованието е клучниот чекор кон создавањето ...