Прв поглед на есенската колекција на Carter`s

Што ни носи Carter`s за оваа есен? Претпоставувате, оваа модна марка за деца никогаш нема да не изневери ниту со стилот, ниту со практичните модни парчиња.

Дел од есенската колекција пристигна во брендираните продавници Carter`s – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

Во продолжение, погледнете некои од модните парчиња за деца кои нам многу ни се допаднаа.

x

Check Also

Нова колекција во Original Marines, нема изненадувања – најдобри се!

Во продавниците на Original Marines пристигна новата колекција. Претпоставувате веќе? Најдобри се. ...