Прв поглед на годишниот катаког на IKEA

IKEA го најави годишниот каталог за 2019 година, објавувајќи ги првите фотографии од колекцијата дизајнирана за следната година.

Со новиот каталот, Икеа ја слави различноста во стилот на живеење.

Веруваме дека со првиот поглед на каталогот ќе почнете и вие да размислувате на есенски шопинг и да си го разубавите домот со едно трендовско и многу практично парче мебел.

x

Check Also

HUAWEI P smart 2021 пристигна на македонскиот пазар со quad камера, стилски дизајн и батерија од 5000mAh 

Најновиот смартфон на Huawei, базиран на AppGallery – Huawei P smart 2021, ...