Прва фотосесија на Ирина Шаик по разделбата со Бредли Купер

Супермоделот Ирина Шаик блесна облечена во бела тантела и со обетки од Tiffany & Co на насловната страница на францускиот Ел.

Руската убавица во едиторијалот за списанието Ел ги претставува модните трендови за сезоната лето 2019, носејќи дизајни од Жан Пол Готје, Макс Мара, Марк Џејкобс и Chloe.

Ова е прва фотосесија на Шаик по разделбата од актерот Бредли Купер.

x

Check Also

Валентина Сампајо ја пишува историјата со Sports Illustrated

Валентина Сампајо од модната агенција Џој Менаџмент, која е првиот трансродов модел ...