Првата работа на Меган Маркл од напуштањето на Кралското семејство: актерка за Дизни

Веста за збогувањето од кралското семејство пристигна како гром од ведро небо чисто небо (иако во реалноста во изминатите месеци имаше многу облаци и грмежи), но Хари и Меган веќе почнаа да ја планираат својата иднина далеку од Палатата.

Според „Сандеј Тајмс“, договорот меѓу Меган и Дизни, е веќе потпишан и во него е наведено дека Меган ќе го изнајмува својот глас за улога во филм на Дизни. Сепак, средствата од улогата, како што пишува „Сандеј Тајмс“, ќе одат во добротворни цели.

x

Check Also

Џенифер Лопез на Инстаграм со влажен изглед и портокалов кармин

Ѕвездата постојано објавува фотографии на социјалните медиуми за да испрати порака на ...