Први фотографии од Хари и Меган на заедничко патување

Војводите од Сасекс биле поканети на неофицијален настан по збогувањето со кралското семејство.  На враќање од САД за Канада, тие зрачат.

Насмејани и среќни, Хари и Меган зрачат на првите фотографии по Megxit.  Не станува збор за официјален настан туку напротив.

Облечени се во лежерни модни комбинации, во фармерки и кошулчиња, и изгледаат многу вљубени.

x

Check Also

Меган и Хари ја „сменија“ Канада за Лос Анџелес

Војвотката и војводата од Сасекс со синчето одлучиле да ја напуштат Канада ...