Први фотографии од каталогот на IKEA за 2019 година (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Точно навреме, како и секоја година, Икеа ги објави првите фотографии од долгоочекуваниот каталог за 2019 година.

Каталогот Икеа 2019 ќе биде биде официјално објавен во текот на следните недели, но секако, до средината на август. Ние пак, предвреме, ви претставуваме каков мебел и детали за украсување на домот ќе можете да купите во текот на 2019 година и какви трендови форсира популарната шведска марка.

„Пресилистајте“ ја фотогалеријата.

 

x

Check Also

Се отвора изложбата Panic Room во Музејот на современата уметност

На 2 октомври во Музејот на современата уметност – Скопје, со почеток ...