Првите пози на кралското бебе

Кејт Мидлтон и Принц Вилијам го покажаа својот син за првата фотосесија.

kejt 1

Кејт со свеж изглед се појави во класичен син фустан со бели точки, креација на Џени Пекам.

kejt 2

„Беше многу емотивно, ова се посебни мигови“, новата мајка им рече на новинарите.

kejt 3

Бебето сеуште нема име, а во обложувалниците најмногу се типува на името Џорџ.

kejt 4

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...