Pull&Bear има супер унисекс колекција

Pull&Bear ни носи интересна колекција наменета и за момчиња и за девојки. Идејата е да се дотераме во младешки дух во иста гардероба со партнерот или пријателот или пак, да имаме можност да си ги менуваме модните парчиња.

Најубавото од оваа зимска колекција е што модните парчиња воопшто не се здодевни, но и тоа дека може да си ги дозволиме по пристојна цена.

x

Check Also

Топ 10 цветни фустанчиња од популарните модни марки

Ако сте во потрага по лесно, летно фустанче со цветен принт, еве ...