Ракел Велч, супер-секси и на 73 години! (ФОТО)

Легендарната глумица Ракел Велч на забавата на Вараети&Вимен се појави во леопард фустан кој и ги нагласи облините, засенувајќи ги и тројно помладите од неа.

rakel 22

Подготовките за доделувањ на телевизиски Оскари се во ек, а на забавата која се организираше во нивна чест се појави глумицата која нема да се натпреварува за Еми награда, но со својот изглед ги воодушеви присутните.

rakel 1 73-годишната Ракел Велч која веќе подолг период не е дел од телевизиските и филмски случувања, со тело на песочен часовник, облечена во тесен фустан покажа дека забот на времето не и може ништо.

x

Check Also

Збогум на дизајнерот на чевли, Серџо Роси

Италијанскиот дизајнер на чевли Серџо Роси почина на 85 годишна возраст. Позитивен ...