Раскошни комбинезони од летната колекција на Massimo Dutti

Ако барате необичен комбинезон кој може да го носите и на работното место и за свечени пригоди, ние ги најдовме во летната колекција на Massimo Dutti.

Три модели на кобинезони од Massimo Dutti ни оставија впечаток. И трите се со женствени кроеви и многу елегантни.

Црвениот плисиран модел е со интересно деколте и нагласен струк. Розовиот трендовски модел е со миди должина, додека моделот во црно-бела комбинација е за оние кои не сакаат модни експериментирања.

Погледнете ги во продолжение.

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...