Раскошната Кели Брук, Снешкото и долната облека (ФОТО+ВИДЕО)

Не дека не и студи, ама за оваа провокативна фотосесија Кели Брук мораше да се расоблече во секси долна облека и да го прегрне Снешко.

keli 16

Фотосесијата е направена за списанието Лав, а со неа следува и видео.

keli 14

keli 15

keli 12

keli 11

keli 10

keli 9

keli 8

keli 7

keli 6

keli 5

keli 4

keli 3

keli 1

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...