Речете и “здраво“ на летната сезона со модните парчиња од H&M

Лесна и разиграна мода во која доминираат тропските принтови ни нуди новата коелкција на H&M, дизајнирана за секојдневни „кежуал“ излегувања.

Шведската модна марка овојпат го лансираше тренди водичот насловен ‘Trending Pieces’.

Каталогот се фокусира на претставување на модните парчиња од летната колекција H&M Divided. Доминираат принтовите, лелеавите лесни фустанчиња, практичните блузички без ракави и кратките панталончиња.

Како да ги носите овие модни парчиња, инспирирајте се од фотогалеријата.

x

Check Also

Голема забава за 3тиот роденден на Скопје Мериот хотел

 Со голема прослава, бројни гости и креативен концепт што нудеше многу забава, ...