Релаксирајте се со новите модни парчиња од & Other Stories, совршени за домашна атмосфера

Одвојте малку време за да се опуштите со новите модни парчиња од & Other Stories.

Новата колекција изобилува од парчиња пријатни за носење, дизајнирани за оние кои сакаат да останат дома. Од „кежуал“ комплети во неутрални тонови до џемпери, фустани, хеланки и панталони, најголем дел од нив од плетени, памучни и волнени материјали.

Палетата на бои се одликува со смирувачки нијанси на светло-беж, нежно сина и класична црна боја. Овие модни парчиња се одлични за уивање во домашна атмосфера, но и за брзо дневно излегување.

Во продолжение, дел од колекцијата.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...