REPLAY има супер чантички!

Како што малиот црн фустан секоја девојка треба да го има во својот гардеробер, така и малата црна чантичка е задолжително парче кое секогаш ни се наоѓа за моќен дневен или вечерен изглед.

Неодоливите кожени црни чантички совршено го дополнуваат секој стил, а модната марка Replay има токму такви чантички во есенската колекција.

Проверете во фотогалеријата.

x

Check Also

Bershka ни носи неколку модели на популарните „старки“

Во есенската колекција на Bershka се најдоа неколку модели на многу интересни „старки“, ...