Replay има жешки модни парчиња за летниот градски асфалт

Новата колекција на Replay излобилува со секси модни парчиња, совршени за жешкиот афсалт, но и за на плажа.

Новите модни концепти имаат складен дизајн и го носат духот на брендот. Акцентот е на тексасот и на војничките материјали.

Особено се впечатливи кратките тексас панталончиња и сукњички кои одлично се комбинираат со сандалите на екстремна платформа или пак, со нашите омилени дрвени кломпи.

Погледнете ги летните фаворити од Replay во фотогалеријата.

 

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...