Replay Touch – најпосакуваните фармерки за пролет/лето 2017

Ирина Шаик, Џоан Смолс и Стела Максвел позираат во најпосакуваните фармерки за оваа сезона – Replay Touch, фармерки од новата генерација кои „стојат“ како сопствена кожа.

Нијансите се преубави, од темносина до светло сина, сива, бела, розова и маслинесто зелена боја.

Материјалот совршено се припива на телото, а моделите доаѓаат во две варијанти – skinny cropped и skinny low waist.

x

Check Also

Десет причини зошто идните студенти треба својот кариерен пат да го започнат со упис на УКИМ  

Изборот на универзитетот при продолжување на образованието е клучниот чекор кон создавањето ...