Рибите на јадица: Нов парфем на Дејвид Бекам (ВИДЕО)

„Мојот нов парфем го одразува мојот стил. Модерен е и со мажествена нота“, објаснува фудбалската ѕвезда.  

Кампањата на новиот парфем Класик на Бекам е комбинација од врвен машки стил (снимена е на Савил Роу) и се разбира, акцентирано машко торзо (и тетоважи).

И, рибите се веќе на јадицата

x

Check Also

Нова колекција од L’Oréal Paris во чест на Карл Лагерфелд

Моделите Дауцен Крос, Лума Гроте, Су Ју Парк и Луиз Бурњон се ...