Ријана на насловната на „Ел“ и жестоките одговори: Парите го вртат светот!

Еден ден по нејзиното враќање на социјалните мрежи, поточно на Инстаграм, Ријана ја украси насловната страница на декемврискиот „Ел“ облечена во модел од новата колекција Версаче.

r2

Фотосесијата е проследена со разговор со пејачката, а на некои брзи прашања таа одговора многу жестоко.

Ел: Која најсекси работа што до сега ви ја рекол некој маж?

Ријана: Секој маж кој ми кажува што да направам е секси!

Ел: Да не беше пејачка, што ќе беше?

Ријана: Сопруга.

Ел: Која е твојата мантра?

Ријана: Парите го вртат светот! (жаргонски)

Интервјуто може да го прочитате на интернет страницата на Ел.

x

Check Also

Дали Парис Хилтон е бремена? Одговорот доаѓа преку подкаст

По веста што вчера ги преполни „госип“ порталите, Парис Хилтон добива низа ...