Ријана во кампањата Savage x Fenty

Популарната пејачка продолжи со обидите во модните води, кои и одат одлично. 

Ријана продолжува да биде најдобар модел за Savage x Fenty линијата на долна облека. Колекцијата содржи модни парчиња со акцент на пастелните нијанси и ретро стил дизајни. А тука е и трендовската „леопард“ принт долна облека. Фотосесијата е реализирана од Денис Луполд. 

x

Check Also

Свадбени ѕвона за Џенифер Лоренс, раскошниот прстен е веќе на рака

29 годишната актерка добила дијамантен прстен украсен со смарагд од својот избраник ...