Ријана заведува со новиот парфем (ВИДЕО)

Rouge е четврти парфем на Ријана која длабоко влегува во модниот свет па подготвува и сопствена конфекциска линија која ќе ја промовира пред Нова година.

Видеото опфаќа кадри од самата реклама за новиот парфем, но и неколку сцени регистрирани пред снимањето.

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...