Ријана обожава балкански креатори

Откако ја видовме во тренерки потпишани од македонскиот дизајнер кој живее во Лондон, Марјан Пејоски, една од најголемите поп ѕвезди Ријана се вљуби во очилата на хрватската марка Шериф едн Чери.rijana - 1

Ријана на Инстаграм ја објави фотографијата на која носи очила за сонце од хрватската модна марка „Шериф енд Чери“, а очилата чинат само 100 евра.

Слободно, копирајте и го имиџот.

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...