Рита Ора на насловна на декемврискиот Космополитен

23 годишната супер звезда, прекрасната Рита Ора ја краси насловната страиица на декемврискиот Космополитен.

rita-ora-nas

Има и интересно интервју, еве накратко што одговори на овие три прашања:

За нејзината сексуалност – “Со гордост ќе кажам дека размислувам за сексот. Сите тоа го прават иако не зборуваат за тоа. За мене сексот е форма на запознавање со некого – да ја почувствувате неговата кожа.“

За тоа како да се сака своето тело – “Застанувате голи пред огледало и велите: Баш сум е*ено секси! “

За неодамнешното раскинување со Келвин Херис, имаше филозофски одговор: “Тој беше вистинското момче во погрешно време.”

Инаку, новото момче на Рита е Рики, тој е рапер познат како Рики Хил, а за ваша информација името му е Ричард Хилфигер… да, да, син на “тој“ Хилфигер (додуше од првиот брак).

Жешка фотосесија за декемврискиот број на  Космополитан

Жешка фотосесија за декемврискиот број на Космополитен

 

Селфи со Рики на инстаграм

Селфи со Рики на инстаграм

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...